Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Akce

Přihlaste svou obec do soutěže Dřevěná stavba roku

Přihlaste do soutěže dřevěné hřiště, rozhlednu nebo školku a zapojte veřejnost do hlasování o prestižní ocenění a výhru 10 000 Kč třeba na dětský den nebo nový herní prvek. Svaz měst a obcí podpořil soutěž záštitou.

Vážení starostové a zastupitelé měst, obcí i vesniček,

právě byl spuštěn 12. ročník Dřevěné stavby roku, největší soutěže dřevěných staveb a interiérů v ČR. Do 6 soutěžních kategorií lze přihlásit dřevěná díla jako jsou školy, školky, hřiště, rozhledny, autobusové zastávky, altánky, kapličky nebo dřevěné interiéry kanceláří či třeba škol. O vítězi rozhoduje kromě poroty také veřejnost v online hlasování, kde cena pro vítěze jak od odborné poroty, tak i ve veřejném hlasování je 10 000 Kč.

Nadace dřevo pro život organizuje tuto soutěž dřevěných staveb a interiérů již 12 let a snaží se skrze ni podporovat myšlenku ekologického bydlení, které je šetrné k přírodě a životnímu prostředí.

Pokud i ve vaší obci vidíte dřevo jako cestu k lepšímu životnímu prostředí, máte příležitost to právě v soutěži Dřevěná stavba roku svým občanům ukázat a podpořit tento trend. Registrační poplatek činí 1500 Kč. Pokud své soutěžní dílo stihnete přihlásit do 31. 1. 2022, získáváte bonus 20 % slevy na poplatku a speciální propagaci na našich sociálních sítích. Proto doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

Svá soutěžní díla můžete již nyní přihlašovat ZDE. Přihlášky jsou otevřené do 28. 2. 2022.

Vítěze kromě voňavého dřevěného diplomu a 10 000 Kč čeká zájem médií, články o vás v lokálních i národních médiích, na portálech iDnes.cz, Novinky.cz atd.

Vše o soutěži a výhodách účasti najdete na www.DrevenaStavbaRoku.cz. Radu, do jaké kategorie svou stavbu nebo hřiště přihlásit, najdete v rozcestníku kategorií nebo kontaktujte organizátory na e-mailu l.polakova@drevenastavbaroku.cz.

Zdroj: TZ Nadace Dřevo pro život

Štítky
Nejčtenější kategorie
Chytré město
455
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze