Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Akce

Své dřevěné stavby můžete přihlásit do soutěže Dřevěná stavba roku již jen do 28. 2.

Přihlásit můžete dřevěné hřiště, školu nebo třeba i interiér. Do on-line hlasování v již 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku se mohou zapojit i vaši občané. Svaz i letos fandí dřevěným stavbám a nad soutěží poskytl záštitu.

O vítězných stavbách v každé kategorii rozhoduje kromě poroty také veřejnost v online hlasování. Výhru 10 000 Kč si odnesou vítězové poroty i veřejnosti. S přihláškou a podklady vám rádi organizátoři pomohou na: l.polakova@drevoprozivot.cz

Svá soutěžní díla můžete on-line přihlašovat ZDE. K přihlášení stačí 3 fotky, popis díla, popř. v některých kategoriích výkresy dle vašeho uvážení. Přihlášky jsou otevřené do 28. 2. 2022.

Vítěze kromě voňavého dřevěného diplomu a 10 000 Kč čeká zájem médií, články o vás v lokálních i národních médiích, např. na portálech iDnes.cz, Novinky.cz atd. Například v roce 2021 o soutěži psala média se čtenářskou základnou 770 000 lidí.

Vše o soutěži a výhodách účasti najdete na www.DrevenaStavbaRoku.cz. Radu, do jaké kategorie svou stavbu nebo hřiště přihlásit, najdete v rozcestníku kategorií nebo kontaktujte organizátora na e-mailu l.polakova@drevenastavbaroku.cz.

Svaz měst a obcí ČR i letos vyjádřil svou podporu udělením záštity nad 12. ročníkem soutěže Dřevěná stavba roku 2022. Více o soutěži se dočtete v přiložené tiskové zprávě.

Zdroj: Nadace dřevo pro život

Štítky
Nejčtenější kategorie
Chytré město
444
Energetika
505
IT
371
Dotace a Finance
1373
Odpady
249

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze