Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Akce

  Své dřevěné stavby můžete přihlásit do soutěže Dřevěná stavba roku již jen do 28. 2.

  Přihlásit můžete dřevěné hřiště, školu nebo třeba i interiér. Do on-line hlasování v již 12. ročníku soutěže Dřevěná stavba roku se mohou zapojit i vaši občané. Svaz i letos fandí dřevěným stavbám a nad soutěží poskytl záštitu.

  O vítězných stavbách v každé kategorii rozhoduje kromě poroty také veřejnost v online hlasování. Výhru 10 000 Kč si odnesou vítězové poroty i veřejnosti. S přihláškou a podklady vám rádi organizátoři pomohou na: l.polakova@drevoprozivot.cz

  Svá soutěžní díla můžete on-line přihlašovat ZDE. K přihlášení stačí 3 fotky, popis díla, popř. v některých kategoriích výkresy dle vašeho uvážení. Přihlášky jsou otevřené do 28. 2. 2022.

  Vítěze kromě voňavého dřevěného diplomu a 10 000 Kč čeká zájem médií, články o vás v lokálních i národních médiích, např. na portálech iDnes.cz, Novinky.cz atd. Například v roce 2021 o soutěži psala média se čtenářskou základnou 770 000 lidí.

  Vše o soutěži a výhodách účasti najdete na www.DrevenaStavbaRoku.cz. Radu, do jaké kategorie svou stavbu nebo hřiště přihlásit, najdete v rozcestníku kategorií nebo kontaktujte organizátora na e-mailu l.polakova@drevenastavbaroku.cz.

  Svaz měst a obcí ČR i letos vyjádřil svou podporu udělením záštity nad 12. ročníkem soutěže Dřevěná stavba roku 2022. Více o soutěži se dočtete v přiložené tiskové zprávě.

  Zdroj: Nadace dřevo pro život

  Štítky
  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  366
  Energetika
  364
  IT
  240
  Dotace a Finance
  1078
  Odpady
  195

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze