Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Akce

ÚOHS žádá obce o spolupráci při školeních o veřejných zakázkách

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže připravuje na následující období sérii vzdělávacích akcí o pravidlech veřejného zadávání pro obce a města, neboť právě nižší územní samosprávné celky tvoří velkou část veřejných zadavatelů.

Cílem Úřadu je poskytnout v rámci uvedených školících akcí témata, co možná nejvíce šitá na míru potřeb a zájmů širokého spektra zadavatelů z řad nižších územních samosprávných celků. V první fázi se proto rozhodl požádat tyto zadavatele, aby mu přes jednoduchý webový formulář sdělili základní informace o jejich přístupu k zadávání a také témata a náměty, které považují v rámci zadávání veřejných zakázek za problematické, nejasné či důležité.

Obdržené informace následně Úřad zanalyzuje a školení pak zaměří právě na oblasti, které města a obce považují za nejvíce problematické.

ÚOHS v nejbližší době rozešle dopis se žádostí o vyplnění elektronického dotazníku na e-mailové adresy více než 6 200 obcí v České republice. Dotazník je možno vyplnit nejpozději do 28. 2. 2022.

 Zdroj: ÚOHS

Štítky
Nejčtenější kategorie
Chytré město
439
Energetika
496
IT
364
Dotace a Finance
1352
Odpady
246

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze

Další článek
Co dělá dobrou školu?
Image