Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkceTiskové zprávy

Bezbariérová města a obce – online seminář 

Image

Krajský úřad Jihočeského kraje ve spolupráci s Národní radou osob se zdravotním postižením České republiky a Vládním výborem pro osoby se zdravotním postižením si Vás dovolují pozvat na online seminář k Národnímu rozvojovému programu mobility pro všechny – BEZBARIÉROVÁ MĚSTA A OBCE.

Cílem semináře je představit Národní rozvojový program mobility pro všechny, jehož účelem je podpořit realizaci a financování komplexních bezbariérových tras v městech a obcích a zajistit tak svobodný pohyb všem skupinám obyvatel.

Seminář je určen zástupcům měst a obcí v Jihočeském kraji. Je realizován v rámci plnění opatření Krajského plánu vyrovnávání příležitostí pro osoby se zdravotním postižením 2022 – 2025 v Jihočeském kraji.

Termín konání: 19. října 2023 od 10.00 do 12.00 h
Forma konání: online prostředí Webex
Registrace: přihlášky na seminář včetně emailové adresy, prosím, zasílejte na email lerchova@kraj-jihocesky.cz do 13. října 2023 (po registraci vám bude zaslán odkaz)

Seminář je bezplatný

Pozvánka

Foto: Pexels
Zdroj: Jihočeský kraj

Nejčtenější kategorie
Chytré město
444
Energetika
507
IT
372
Dotace a Finance
1374
Odpady
250

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze