Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkceŠkolství

Jak nastavit odpovědnost za kvalitu vzdělávání v MŠ a ZŠ v ČR

Image

Na tomto webu najdete informace o aktivitách Partnerství pro vzdělávání 2030+, které se týkají veřejné konzultace k tématu: Jak nastavit odpovědnost za kvalitu vzdělávání v mateřských a základních školách v ČR. Účelem konzultace je podpořit vznik odborné a politické shody o tom, jaké změny ve veřejné správě jsou nutné pro podstatné zlepšení vzdělávacích výsledků, wellbeingu a rovných šancí dětí a žáků. Konzultace bude zahájena na konferenci v Národní technické knihovně dne 21.září. 

Přehled plánovaných akcí v roce 2023

Konference Jak nastavit odpovědnost za kvalitu vzdělávání v mateřských a základních školách v ČR

Kdy: 21. 9. 2023 od 9:30 do 15:30 hodin

Kde: Národní technická knihovna Praha

Hlavní cíl: Cílem konference je zahájit veřejnou konzultaci k návrhu Partnerství pro vzdělávání 2030+, jak nastavit odpovědnost za kvalitu vzdělávání v mateřských a základních školách v ČR. Účelem návrhu je podpořit vznik odborné a politické shody o tom, jaké změny ve veřejné správě jsou nutné pro podstatné zlepšení vzdělávacích výsledků, wellbeingu a rovných šancí dětí a žáků. Konference navazuje na sérii vzdělávacích aktivit, jejichž témata a výstupy naleznete zde na stránce.

Pozvánka s programem

Přihláška

Foto: Pexels
Zdroj: Partnerství pro vzdělávání 2030+

Nejčtenější kategorie
Chytré město
444
Energetika
507
IT
372
Dotace a Finance
1374
Odpady
250

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze