Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  AkceDotace a FinanceKomunikace s občany

  Pozvání na celostátní finanční konferenci i Setkání starostek

  Image

  Víte, kde můžete tváří v tvář klást dotazy ministrům i dalším vrcholným zástupcům státní správy? Na CFK 2022, 8. – 9. prosince! Účast přislíbili ministři financí, zemědělství, dopravy, pro místní rozvoj i práce a sociálních věcí. Zástupci SFŽP, MPO, ÚOHS, ERÚ, SPÚ a mnoha dalších institucí. Společenský večer zase nabídne prostor k navázání nových kontaktů s vašimi kolegyněmi a kolegy z regionů a prostor k načerpaní inspirace pro rozvoj Vaší obce.

  XXV. celostátní finanční konference je nejvýznačnější svazovou události letošního roku. Hovořit se bude o nejpalčivějších tématech z oblasti financování měst a obcí. Mezi těmi nejaktuálnějšími budou názory a postoje k windfall tax, k nastavení národních dotačních titulů či k rozpočtovému určení daní. Diskutovat zde budete moci s vrcholnými představiteli státní správy, získáte přehled o dotačních výzvách a načerpáte dobrou praxi. Při společenském večeru (8. 12.) můžete navázat nové přátelské i pracovní kontakty s dalšími kolegy z regionu i mimo něj.

  Letošní XXV. celostátní konference se koná za přispění našich partnerů, a to generálního partnera, kterým je společnost ČEZ, hlavních partnerů, kterými jsou Česká spořitelna, Svaz podnikatelů ve stavebnictví a Společnost EKO-KOM a také partnera České mincovny.

  • Termín: 8.- 9. prosince 2022
  • Místo: Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, 190 00 Praha 9
  • Program, registrační formulář a další informace na XXV. CFK | www.smocr.cz

  Setkání starostek je připraveno na odpoledne a v předvečer CFK. Jedná se o společensko vzdělávací program ušitý na míru právě starostkám. Právní minimum, základy etikety i protokolu, společná večeře a mnohem víc.

  Foto a zdroj: SMO ČR

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  376
  Energetika
  381
  IT
  254
  Dotace a Finance
  1131
  Odpady
  204

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze