Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkceDotace a FinanceKomunikace s občany

Pozvání na celostátní finanční konferenci i Setkání starostek

Image

Víte, kde můžete tváří v tvář klást dotazy ministrům i dalším vrcholným zástupcům státní správy? Na CFK 2022, 8. – 9. prosince! Účast přislíbili ministři financí, zemědělství, dopravy, pro místní rozvoj i práce a sociálních věcí. Zástupci SFŽP, MPO, ÚOHS, ERÚ, SPÚ a mnoha dalších institucí. Společenský večer zase nabídne prostor k navázání nových kontaktů s vašimi kolegyněmi a kolegy z regionů a prostor k načerpaní inspirace pro rozvoj Vaší obce.

XXV. celostátní finanční konference je nejvýznačnější svazovou události letošního roku. Hovořit se bude o nejpalčivějších tématech z oblasti financování měst a obcí. Mezi těmi nejaktuálnějšími budou názory a postoje k windfall tax, k nastavení národních dotačních titulů či k rozpočtovému určení daní. Diskutovat zde budete moci s vrcholnými představiteli státní správy, získáte přehled o dotačních výzvách a načerpáte dobrou praxi. Při společenském večeru (8. 12.) můžete navázat nové přátelské i pracovní kontakty s dalšími kolegy z regionu i mimo něj.

Letošní XXV. celostátní konference se koná za přispění našich partnerů, a to generálního partnera, kterým je společnost ČEZ, hlavních partnerů, kterými jsou Česká spořitelna, Svaz podnikatelů ve stavebnictví a Společnost EKO-KOM a také partnera České mincovny.

  • Termín: 8.- 9. prosince 2022
  • Místo: Clarion Congress Hotel Prague, Freyova 33, 190 00 Praha 9
  • Program, registrační formulář a další informace na XXV. CFK | www.smocr.cz

Setkání starostek je připraveno na odpoledne a v předvečer CFK. Jedná se o společensko vzdělávací program ušitý na míru právě starostkám. Právní minimum, základy etikety i protokolu, společná večeře a mnohem víc.

Foto a zdroj: SMO ČR

Nejčtenější kategorie
Chytré město
439
Energetika
496
IT
364
Dotace a Finance
1352
Odpady
246

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze

Další článek
Co dělá dobrou školu?
Image