Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Akce

Probíhají registrace na Den starostů 2024

Image

5. března Svaz měst a obcí ČR opět pořádá při veletrhu Aquatherm bezplatný odborný program Den starostů a jako každoročně, na téma vody. 

Letos se zaměří na novou směrnici o čištění městských odpadních vod a připraví na novelu zákona o vodách. Věnovat se budou preventivním opatřením i inovačním řešením, která mohou obci přinést nemalé úspory.

Tentokrát se uskuteční v úterý 5. 3. 2024 v Kongresovém sále pražského výstaviště PVA EXPO PRAHA – Letňany. Odborný program se bude konat 10.00 – 13.00 hodin pod názvem „Budoucnost je v přítomnosti“. 

Zúčastní se zástupci ministerstev a orgánů státní správy i soukromého sektoru. Programem bude provádět Radka Vladyková, výkonná ředitelka SMO ČR.

Součástí oficiálního programu je snídaně a oběd formou bufetu a následná individuální prohlídka vlastního veletrhu, který je dnes zároveň i největší a nejvýznamnější přehlídkou firem působících v oboru technického zařízení budov v ČR. 

Registrovaným účastníkům budou instrukce vč. vstupních karet s konečnou verzí programu zaslány poštou.

Pro bezplatný vstup na konferenci i návštěvu veletrhu se zaregistrujte, prosím, prostřednictvím webových stránek veletrhu ZDE.

V příloze po přihlášení naleznete kód pro Vaši registraci. (Platí do vyčerpání kapacity sálu).

Registrujte se k návštěvě nejpozději do 12. 2. 2024. 

Foto a Zdroj: Svaz měst a obcí ČR

Nejčtenější kategorie
Chytré město
425
Energetika
485
IT
345
Dotace a Finance
1327
Odpady
243

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze