Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkceDoprava a InfrastrukturaTiskové zprávy

Začíná Květnová výzva Do práce na kole 2024

Image

Zaměstnanci Ministerstva dopravy a ministr dopravy Martin Kupka se v úterý 7. května 2024 zúčastní zahájení Květnové výzvy Do práce na kole 2024. V Praze proběhne od 8.00 před Ministerstvem dopravy. V hlavní roli letos bude téma cyklo bezpečnosti a chování v provozu. 

Vypukla letošní letní část akce Do práce na kole, celorepublikové aktivity na podporu cyklodopravy a výzvy, ve které překonávají sami sebe i přemýšlí o svém způsobu cestování do práce tisícovky zájemců a zájemkyň z celé ČR. Jako již tradičně nebude chybět Ministerstvo dopravy a BESIP; v roli účastníků výzvy i spoluorganizátorů zahajovací snídaně, na kterou vás srdečně zveme.
Součástí snídaně bude i vyjádření pro média ministra dopravy Martina Kupky, ředitele pořádajícího spolku AutoMat Martina Šotoly a vedoucího BESIPu Tomáše Neřolda.

•    Pan ministr přijede se zástupci MD, BESIPu a AutoMatu na místo snídaně po cyklostezce po nábřeží směrem od Karlína před 8.00.
•    Samotná snídaně pro cyklisty, jíž bude zahájení součástí, proběhne na dopravním hřišti před Ministerstvem dopravy mezi 7.30 a cca 9.00.

8:00 – začátek zahájení Květnové výzvy Do práce na kole 2024
Místo: dopravní hřiště před Ministerstvem dopravy
Místo: https://mapy.cz/s/nafodufazu 

Foto a Zdroj: Ministerstvo dopravy

Nejčtenější kategorie
Chytré město
444
Energetika
507
IT
372
Dotace a Finance
1374
Odpady
250

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze