Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Demografie

Demografický portál pro municipality ČR

Kolik nových zařízení pro děti potřebujete ve vaší obci? Hledáte správné rozměry pro čističku odpadních vod? Odpovědi na tyto otázky vám poskytne Demografický portál pro municipality ČR.

Tento portál je klíčem k mapování demografického vývoje obyvatel od krajů až po nejmenší obce v České republice pro následujících 10 let. Jeho cílem je podpořit informovaná rozhodnutí a plánování opatření pro udržitelný a prosperující rozvoj města.

Demografický portál je nepostradatelným nástrojem pro představitele samospráv při každodenní práci a rozhodování. Poskytuje potřebné informace pro plánování výstavby, nákladů, rozvoje obce a žádostí o dotace, a to bez nutnosti procházení různých zdrojů informací. Všechna aktuální demografická data pro vaši oblast jsou k dispozici na jednom místě.

Tento projekt je výsledkem práce české společnosti SC & C, která se specializuje na sociologický a marketingový průzkum. Můžete si vyzkoušet možnosti Demografického portálu na jejich webových stránkách.

Využujte pravidelné webináře, které společnost SC & C každý měsíc Webináře nabízejí skvělou příležitost lépe poznat, co všechno Demografický portál dokáže.

Věříme, že Demografický portál pro municipality ČR se stane neocenitelným pomocníkem ve vašem úsilí o efektivní a perspektivní rozvoj vaší obce.

Demografický portál si můžete i zdarma vyzkoušet na webové stránce www.demografickyportal.cz

Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
519
IT
382
Dotace a Finance
1390
Odpady
254

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze