Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Dotace a FinancePamátky a kultura

Jak správně podat žádost o dotaci v oblasti kultury?

Ve středu 11. ledna se od 16 hodin uskuteční v zasedací místnosti Zastupitelstva města Jihlavy Seminář pro žadatele o dotaci v oblasti kultury na rok 2023.

Jak si správně vyplnit formulář, podat žádost či následně vyúčtovat finance v rámci vyhlášených dotačních programů pro oblast kultury na rok 2023? To se dozvíte na semináři, který povedou pracovníci odboru kultury, školství a tělovýchovy jihlavského magistrátu. Seminář, který se uskuteční 11. ledna od 16 hodin v zasedací místnosti zastupitelstva města (Masarykovo nám. 97/1), uvede náměstek pro oblast kultury Richard Šedivý.

„Na seminář byli přizváni také pracovníci z oddělení památkové péče, kteří žadatelům poskytnou informace k chráněným zájmům památkové péče při záborech veřejného prostranství v Městské památkové rezervaci Jihlava (MPR) i v jejím ochranném pásmu a také k povinnostem organizátora v rámci přípravy akce na veřejném prostranství v MPR a jeho ochranném pásmu,“ doplnila Daniela Krišková z odboru školství, kultury.

Seminář bude věnován především postupu ke správnému vyplnění a podání žádostí a následnému vyúčtování v rámci vyhlášených programů v oblasti kultury na rok 2023. Prostor bude dán též dotazům a diskuzi. Aktuálně vyhlášené programy pro oblast kultury na rok 2023 jsou uveřejněny na stránce města ZDE.

Foto a zdroj: Jihlava

Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
513
IT
381
Dotace a Finance
1388
Odpady
251

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze