Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkceDotace a Finance

Webináře MMR: Jak zpracovat Cost-benefit analýzu u projektů spolufinancovaných z fondů EU

Od dubna připravilo Ministerstvo pro místní rozvoj pokračování další série online seminářů pro příjemce evropských dotací. Účastníky v sedmi krajských městech tentokrát čeká seznámení s teoretickými a praktickými aspekty přípravy a postupu zpracování Cost-benefit analýzy (CBA). Semináře jsou pořádány regionálními Eurocentry.

„Letošní sérií seminářů reagujeme na velký zájem veřejnosti a pozitivní ohlasy účastníků, kteří akce navštívili vloni. Proto jsme se rozhodli v sérii pokračovat i v těch krajských městech, kde se semináře v roce 2020 neuskutečnily,“ uvedla náměstkyně pro řízení Sekce koordinace evropských fondů a mezinárodních vztahů Ministerstva pro místní rozvoj Daniela Grabmüllerová.

Semináře proběhnou online formou. Návštěvníci semináře získají přehled o analýze nákladů a přínosů; důležitou součástí semináře budou také praktické ukázky. V závěru seminářů bude prostor pro všechny případné dotazy a náměty.

Účast na seminářích pořádaných regionálními Eurocentry je zdarma. Počet účastníků je omezen, proto je třeba se včas registrovat. Předpokládaná doba trvání semináře je od 9:00 do 16:00 hod. Další informace včetně možnosti registrace na jednotlivé semináře jsou dostupné v Kalendáři akcí na webu dotaceEU.cz.

Nejčtenější kategorie
Chytré město
454
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze