Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  AkceDotace a Finance

  Webináře MMR: Jak zpracovat Cost-benefit analýzu u projektů spolufinancovaných z fondů EU

  Od dubna připravilo Ministerstvo pro místní rozvoj pokračování další série online seminářů pro příjemce evropských dotací. Účastníky v sedmi krajských městech tentokrát čeká seznámení s teoretickými a praktickými aspekty přípravy a postupu zpracování Cost-benefit analýzy (CBA). Semináře jsou pořádány regionálními Eurocentry.

  „Letošní sérií seminářů reagujeme na velký zájem veřejnosti a pozitivní ohlasy účastníků, kteří akce navštívili vloni. Proto jsme se rozhodli v sérii pokračovat i v těch krajských městech, kde se semináře v roce 2020 neuskutečnily,“ uvedla náměstkyně pro řízení Sekce koordinace evropských fondů a mezinárodních vztahů Ministerstva pro místní rozvoj Daniela Grabmüllerová.

  Semináře proběhnou online formou. Návštěvníci semináře získají přehled o analýze nákladů a přínosů; důležitou součástí semináře budou také praktické ukázky. V závěru seminářů bude prostor pro všechny případné dotazy a náměty.

  Účast na seminářích pořádaných regionálními Eurocentry je zdarma. Počet účastníků je omezen, proto je třeba se včas registrovat. Předpokládaná doba trvání semináře je od 9:00 do 16:00 hod. Další informace včetně možnosti registrace na jednotlivé semináře jsou dostupné v Kalendáři akcí na webu dotaceEU.cz.

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  376
  Energetika
  379
  IT
  253
  Dotace a Finance
  1121
  Odpady
  202

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze