Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  ITKyberbezpečnost

  Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA 2021 pět s atraktivními tématy a hosty

  Již 6. ročník celostátní odborné Konference BEZPEČNÁ ŠKOLA 2021, se bude konat 21. září 2021 v nových, moderních prostorách Konferenčního centra CITY. „Doba coronavirová“ přinesla pedagogům i žákům větší množství času stráveného na počítačích a sociálních sítích, dlouhodobou sociální odloučenost a s ní spojené negativní jevy. Kyberbezpečnost, kybervzdělávání, (kyber)šikana a kyberprevence tak budou rezonovat jako hlavní témata konference BEZPEČNÁ ŠKOLA.

  Přednášející představí i komplexní přístup k bezpečnosti osob ve školním prostředí a vysvětlí možnosti a důležitost spolupráce mezi školami a krizovým řízením. Nevyhnou se ani ožehavému tématu, jakým je právě otevřená agrese ze strany dětí (vzpomeňme např. červnové napadení spolužáků nožem v Příbrami), ale i rodičů.

  Novinky v zabezpečení počítačových sítí a dat ve školách, ale i termovizních systémech a prevenci Covid-19, se posluchači dozví od zástupců partnerů Konference, kterými jsou společnosti FN-NANO, OMNILINK SERVICES, PROFICOMMS, SIEMENS, VDT TECHNOLOGY a dále MEZINÁRODNÍ BEZPEČNOSTNÍ INSTITUT.

  Konference představí i konkrétní projekty, např. STOP ŠIKANĚ, NNTB – Nenech to být, Bezpečně v kyber! a bude se věnovat i možným řešením krizových situací pomocí metod prožitkového vzdělávání. Nebudou chybět ani oblíbené příklady dobré praxe v zabezpečení škol.

  Součástí konference je i doprovodná výstava umístěná přímo u přednáškového sálu, která umožní seznámit se jak s nejnovějšími bezpečnostními technologiemi pro použití ve školském prostředí, tak např. s možnostmi, jak vybudovat v okolí škol bezpečná sportoviště.

  V rámci moderované diskuse na téma „Globální bezpečnost a dopady na Českou republiku a školství“ se účastníci setkají s atraktivními hosty, kterými budou pánové arm. gen. Ing. Jiří Šedivý, bývalý dlouholetý šéf české pořádkové policie doc. Martin Hrinko a gen. Ing. Andor Šándor (v záloze).

  Podrobný program a další informace naleznete na www.bs2021.cz

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  412
  Energetika
  440
  IT
  308
  Dotace a Finance
  1261
  Odpady
  228

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze