Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Doprava a InfrastrukturaMístní rozvoj

Modernizace tramvajové trati Most-Litvínov

Dopravní podnik měst Mostu a Litvínova zahájil 1. dubna dlouho připravovanou modernizaci a rekonstrukci tramvajové trati z Mostu do Litvínova. Rekonstrukce začala od Záluží ve směru na Litvínov. Náhradní autobusová doprava bude jezdit samozřejmě až k Citadele. Nicméně rekonstrukce končí před litvínovským nádražím.
Při rekonstrukci dojde ke kompletnímu stržení všech trolejových sloupů, trolejí, výměně všech kolejí, pražců a podloží. Dojde k odvodnění tramvajové trati. Tramvajová trať se na řadě míst napřímí, aby se zrychlila. Dojde k zabezpečení tím, že mezi tramvajovou trať a komunikaci budou osazeny vysoké betonové bariéry, tak aby auta nekončila v kolejích. Celková rekonstrukce by měla trvat 24 měsíců od zahájení.
Průběh první etapy by cestující neměli téměř poznat. Tramvaje pojedou podle jízdního řádu, v Záluží přestoupí na přistavený autobus a budou pokračovat po obvyklé trase.
Zdroj: Mostecké listy

Nejčtenější kategorie
Chytré město
438
Energetika
496
IT
363
Dotace a Finance
1352
Odpady
246

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze