Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkceOdpadyŽivotní prostředí

TVIP – konference Týden výzkumu a inovací pro praxi a životní prostředí

Konference zaměřená na prezentaci výsledků výzkumu a vývoje pro průmyslovou a komunální ekologii a na praktické otázky rizikového managementu souvisejících mj. s chodem měst a obcí, se uskuteční ve dnech 19. – 21. října v Hustopečích u Brna. Účastníci mohou navštívit dvě paralelně probíhající akce: Symposium Odpadové fórum a konference APROCHEM.

Symposium Odpadové fórum se zaměří na aktuální výzkum v oblasti odpadů, odpadních vod, ovzduší v duchu principů oběhového hospodářství. V rámci odborného programu zazní přednášky zaměřené na využití komunálního odpadu, odstraňování fosforu na ČOV atd. Speciální sekcí budou radioaktivní odpady.

APROCHEM hledá poučení z kauz – Bečva, Vrbětice, covid pandemie. A také jak je to s dlouhodobějšími riziky změny klimatu a krajiny a environmentem souvisejících havárií. Zazní přednášky o ochraně osob při haváriích, nešvarech legislativních novelizací, potřebě úpravy legislativy rizikového managementu, hodnocení environmentálních rizik, otázkách kvality studií HAZOP.

Zdroj: www.tvip.cz

Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
514
IT
381
Dotace a Finance
1388
Odpady
251

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze