Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkceNepřehlédněteŠkolství

Konference Lepší škola: vystoupení řečníků na video

Nejnovější data a analýzy v oblasti školství a konkrétní příklady z praxe, které zřizovatelům pomáhají porozumět současným potřebám škol a inspirovat je k tomu, jak řešit aktuální i budoucí výzvy.

Konference proběhla v polovině listopadu v pražském Kongresovém centru. Pořádala ji organizace EDUin v rámci Klubu zřizovatelů.

Hlavním řečníkem byl ekonom vzdělávání a poradce premiéra Daniel Münich. V dopolední části pak vystoupila také Magdaléna Klimešová z Ministerstva práce a sociálních věcí, ředitel krnovské základní školy Karel Handlíř a programová ředitelka organizace META Kristýna Titěrová.

Hlavní řečník Daniel Münich, ekonom vzdělávání a poradce premiéra

Odpolední program byl rozdělený na volitelné workshopy, připravena byla panelová diskuse o podpůrných pozicích v českém školství a vítěz Global Teacher Prize Czech Republic Václav Fiala v ukázkové hodině předvedl, jak vypadá výuka vedoucí k vytváření kompetencí.

Kompletní program s videozáznamy jednotlivých řečníků najdete ZDE

Další informace najdete v listopadovém vydání měsíčníku PRO města a obce

Štítky
Nejčtenější kategorie
Chytré město
447
Energetika
519
IT
382
Dotace a Finance
1389
Odpady
254

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze