Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkceITTiskové zprávy

Eva Janoušková je osobností eGovernmentu 2024 

Image

Mezi nejvlivnější osobnosti českého eGovernmentu, resp. elektronizace veřejné správy v České republice, letos patří Eva Janoušková, sekční ředitelka Krajského úřadu Kraje Vysočina. Získala prestižní ocenění v kategorii krajské úřady udělované odborným časopisem Egovernment. 

Eva Janoušková od roku 2007 řídí krajskou sekci ekonomiky a podpory, jejíž součástí je i odbor informatiky nebo odbor analýz a podpory řízení. Jedna z jejích hlavních a klíčových priorit při řízení této sekce je maximální podpora pro zavádění inovačních a aktuálních trendů informačních technologií a elektronizace procesů úřadu Kraje Vysočina. Zároveň podporuje činnosti v oblasti eGovernmentu k zefektivnění řízení příspěvkových organizací kraje včetně nemocnic, podporuje synergii napříč úřadem.

V průběhu své dlouholeté činnosti se Eva Janoušková aktivně podílela na implementaci klíčových projektů elektronizace veřejné správy v rámci kraje, za které ona nebo krajský úřad získali řadu ocenění.

Eva Janoušková přispívá k rozvoji eGovernmentu prostřednictvím sdílení dobré praxe inovativních řešení implementovaných v rámci úřadu napříč veřejnou správou. Tyto aktivity vedou k zajištění efektivity veřejné správy, k rozvoji útvarů pro podporu řízení.

Foto a Zdroj: Kraj Vysočina

Nejčtenější kategorie
Chytré město
455
Energetika
530
IT
398
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze