Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

AkceVodohospodářstvíŽivotní prostředí

Sucho a povodně z hlediska obcí

Organizace Beleco zve na konferenci Sucho a povodně z hlediska obcí – jak usnadnit cestu adaptačním opatřením v krajině. Konference je určena primárně pro zástupce obcí. Konat se bude v Polyfunkčním komunitním centru Mikádo v Humpolci v úterý 10. října. Účast je zdarma.
Odborníci budou diskutovatOrganizace Beleco zve na konferenci Sucho a povodně z hlediska obcí – jak usnadnit cestu adaptačním opatřením v krajině. Konference je určena primárně pro zástupce obcí. Konat se bude v Polyfunkčním komunitním centru Mikádo v Humpolci v úterý 10. října. Účast je zdarma.
Odborníci budou diskutovat otázky co sužuje naši krajinu a jaký je výhled do budoucn, co s lesy v kontextu klimatické změny a co může projekt Living Landcape nabídnout obcím. Pozornost bude věnována překážkám v realizaci adaptačních opatření, v jednání s vlastníky pozemků a zemědělci.
Registrace je možná do 6. října na e-mailu pruchova.dana84@gmail.com. Konference je pořádána v rámci projektu Living Landscape podpořeného z Fondů EHP a Norska v Programu Environment.
otázky co sužuje naši krajinu a jaký je výhled do budoucn, co s lesy v kontextu klimatické změny a co může projekt Living Landcape nabídnout obcím. Pozornost bude věnována překážkám v realizaci adaptačních opatření, v jednání s vlastníky pozemků a zemědělci.
Registrace je možná do 6. října na e-mailu pruchova.dana84@gmail.com. Konference je pořádána v rámci projektu Living Landscape podpořeného z Fondů EHP a Norska v Programu Environment.

Nejčtenější kategorie
Chytré město
454
Energetika
530
IT
397
Dotace a Finance
1403
Odpady
257

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze