Newslettery

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

  PromoNews

  Výběr toho nejzajímavějšího za posledních 14 dní do vaší emailové schránky.

  2x měsíčně

  PromoDay

  Přehled nejnovějších článků. Každý pracovní den do vaší schránky.

  5x týdně

  Představujeme vám

  Výběr z těch nejzajímavějších rozhovorů s představiteli veřejné správy.

  1x měsíčně

  Akce

  Přehled nadcházejících konferencí, soutěží, školení na následující měsíc.

  1x měsíčně

  Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

  Zdravotnictví

  Sokolovská ortopedie je opět plně k dispozici

  V sokolovské nemocnici čeká na pacienty tým specialistů s individuálním přístupem, nové moderní operační sály a termín operace v rozumném čase. Tým lékařů Ortopedického oddělení Nemocnice Sokolov pod vedením primáře MUDr. Filipa Veselého je připraven se svým týmem poskytovat komplexní ortopedickou péči. „Vracíme se zejména k chirurgické léčbě ortopedických pacientů,“ oznámil primář Veselý.
  Dobrých lékařů není nikdy dost, proto Nemocnice Sokolov posílala stávající tým lékařů o další erudované specialisty. Naštěstí pomalu pomíjí situace v souvislosti  s COVID – 19 a tak se ortopedické oddělení mohlo vrátit k plnému fungování. Hlavním těžištěm práce týmu ortopedů a zkušených operatérů je chirurgie velkých končetinových kloubů. Klientům, kteří již byli evidováni k ortopedické operaci nebo se s potřebou výměny kloubu nově potýkají, nabízí lékaři nový termín operace nebo zařazení do fungujícího pořadníku.
  Operatéři používají také operační techniku, která napomáhá k obecně rychlejší době rekonvalescence. Pooperační péče je nedílnou součástí prováděných operačních výkonů, zajištění intenzivní péče včetně následné rehabilitace je samozřejmostí. Individuální konzultace ke zvolení způsobu operačního řešení, objednání a naplánování operace je stávajícím i novým klientům k dispozici odborná ortopedická ambulance.
  Zdroj: Město Sokolov

  Nejčtenější kategorie
  Chytré město
  412
  Energetika
  435
  IT
  304
  Dotace a Finance
  1253
  Odpady
  228

  Nezmeškejte žádné informace!

  Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze