Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Zdravotnictví

Velkokapacitní očkovací centrum v Chebu

Od pondělí 15. března se v Chebu v KC Svoboda otvírá velkokapacitní očkovací centrum. Provoz centra bude od pondělí do pátku od 14 do 18 hodin. Zároveň s tím se uzavře očkovací místo v Nemocnici Cheb.
Všichni zaregistrovaní občané, kteří si rezervovali termín a čas prostřednictvím centrálního rezervačního systému, dostanou sms zprávu s upozorněním o přesunu očkování. V provozu bude očkovací centrum od pondělí do pátku od 14 do 18 hodin. Parkování pro zájemce o očkování je zajištěno bezplatně u Kulturního centra Svoboda v Chebu. Očkování bude probíhat u 4 stanovišť. O očkované se postarají 2 lékaři, kteří zjišťují aktuální zdravotní stav lidí, 4 zdravotní sestry aplikující vakcínu. Veškeré údaje zpracují administrativní pracovníci. Informace o očkování a očkovacích místech v kraji najdou zájemci na krajském očkovacím webu: www.kr-karlovarsky.cz
Zdroj: www.cheb.cz

Nejčtenější kategorie
Chytré město
444
Energetika
505
IT
371
Dotace a Finance
1373
Odpady
249

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze