Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Zdravotnictví

Velkokapacitní očkovací centrum v PSG aréně ve Zlíně bude v provozu do 15. srpna

Posledních čtyřiadvacet dní zbývá do ukončení provozu zlínského velkokapacitního očkovacího centra v PSG aréně. Poslední dávku tady zdravotníci aplikují 15. srpna. Rozhodli o tom na dnešním jednání zástupci Zlínského kraje, Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně (KNTB), HC Beranů Zlín, z. s.
„Po dohodě všech stran jsme stanovili termín na polovinu srpna. Zohlednili jsme při tom důležitost a dostupnost očkování, současně jsme chtěli umožnit dětem co nejdříve sportovat. Tak, jak jsme to na začátku slíbili,“ vysvětlil hejtman Zlínského kraje Radim Holiš.
Od 16. srpna se očkování přesune do areálu KNTB. Zájemci, kteří chtějí stihnout očkování takzvaně na jednom místě, tedy chtějí i druhou dávku vakcíny absolvovat v prostorách sportovní haly, se musí na očkování první dávkou dostavit do PSG arény nejpozději v neděli 25. července. Druhá dávka totiž může být aplikována až po uplynutí 21denní lhůty. S ohledem na to upravila PSG aréna otevírací dobu pro předem neregistrované zájemce.
„Naočkovat se bez předchozí registrace mohou lidé starší 16 let i během víkendu. Stejně jako ve všední dny, je vhodné i během soboty a neděle přijít se očkovat v doporučeném čase 8 až 15 hodin,“ doplnil Krajský koordinátor pro očkování Jiří Lučan.
Zdroj: Zlínský kraj

Nejčtenější kategorie
Chytré město
441
Energetika
499
IT
365
Dotace a Finance
1354
Odpady
246

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze