Newsletter

Dostávejte to nejzajímavější ze světa veřejné správy i v našich newsletterech.

* Kliknutím na „Odebírat“ souhlasíte s našimi zásadami o Ochraně osobních údajů a zasíláním pravidelných newsletterů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Chytré městoMístní rozvoj

Sportovci v Jílovišti se těší ze špičkového osvětlení nového multifunkčního hřiště

Obec Jíloviště s hrdostí investuje do zkvalitnění života svých obyvatel a podporuje aktivní trávení volného času. Nové hřiště s výkonnými LED svítidly se pyšní špičkovým výkonem a šetrností, čímž zajišťují optimální světelné podmínky pro všechny sporty i za zhoršeného počasí. Hřiště s širokou nabídkou sportovních aktivit tak láká k pohybu celou rodinu a přispívá k zdravému životnímu stylu v obci.

Svítidla LEDVANCE Floodlight Max se pyšní řadou předností, které z nich dělají ideální volbu pro osvětlení sportovišť i jiných venkovních prostor. Díky své vysoké světelné účinnosti a optimálnímu rozložení světla zajišťují perfektní světelné podmínky pro všechny typy sportů, ať už se jedná o klidný trénink nebo napínavý zápas. Navíc jsou svítidla LEDVANCE Floodlight Max odolná proti prachu a vodě a mají dlouhou životnost, takže se stanou spolehlivým a úsporným zdrojem světla po mnoho let.

Svítidla LEDVANCE Floodlight Max jsou ideální náhradou za tradiční reflektorová řešení s vysokotlakými výbojkami, a proto je lze použít jak pro novostavby, tak i pro rekonstrukce. Hodí se pro sportoviště, parkoviště, obytné zóny, dvory, promenády, přechody pro chodce a další. Díky široké nabídce variant s různými výkony a teplotami chromatičnosti si každý najde ideální řešení pro své potřeby.

Klíčové benefity LED svítidel LEDVANCE Floodlight Max:

  • vysoká světelná účinnost 135 lm/W: svítidla produkují silný světelný tok, který perfektně a rovnoměrně osvětlí celou hrací plochu a zajistí dokonalou viditelnost pro všechny sportovce. Ti si tak užívají optimální viditelnost a komfortní prostředí pro hru bez ohledu na denní dobu či povětrnostní podmínky.
  • kombinace symetrických optik 30° a 60 : kombinace různých optik umožňuje optimální rozložení světla, které eliminuje tmavé zóny a osvětlení je tak rovnoměrné po celé ploše hřiště (v nabídce i vyzařovacím úhlem 10° a asymetrickým 50° x 110°). Kvalitní osvětlení minimalizuje riziko úrazů a umožňuje bezpečný sportovní provoz i za zhoršené viditelnosti.
  • robustní konstrukce a vysoká odolnost: svítidla LEDVANCE jsou vyrobena z kvalitních materiálů a disponují krytím IP66, takže bez problémů odolávají i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Krom toho dobře vypadají a moderní LED osvětlení dodává hřišti atraktivní vzhled.
  • energetická úspora až 45 %: oproti tradičním HID svítidlům s výbojkami představují LEDVANCE Floodlight Max výrazně úspornější variantu, která šetří peníze i životní prostředí. Obec Jíloviště provozem LED svítidel šetří finanční prostředky a zároveň snižuje dopad na životní prostředí.
  • záruka 5 let: vždy se může něco porouchat, a proto společnost LEDVANCE poskytuje na svá svítidla nadstandardní 5letou záruku pro případ skryté výrobní anebo provozní vady.

V případě zájmu o návrh nebo nezávaznou kalkulaci osvětlení ve vaší obci navštivte tuto adresu.

 

Nejčtenější kategorie
Chytré město
445
Energetika
509
IT
374
Dotace a Finance
1374
Odpady
250

Nezmeškejte žádné informace!

Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte stále v obraze